Apie mane

Susipažinkime. Esu Julijana Radzevičienė, psichologė. Klaipėdos universitete įgijau psichologijos bakalauro bei konsultavimo psichologijos magistro laipsnį. Mano patirtis konsultuojant skaičiuoja jau 9 metus. Taip pat nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir konferencijose. 

Šiuo metu užsiimu privačia psichologine praktika ir teikiu psichologinę pagalbą suaugusiems, poroms ir paaugliams. Dažniausiai žmonės kreipiasi su šiais sunkumais: santykių ir asmeninės krizės, bendravimo ir emociniai sunkumai, nuovargis, stresas, nerimas, pasitikėjimo savimi stoka, savirealizacijos krizės, vaikystės traumos, suicidinės mintys, netekties išgyvenimas, savęs paieškos.

Konsultacijose man svarbu suprasti pas mane atėjusio žmogaus pasaulį bei kartu leistis į sudėtingą kelionę, siekiant atrasti naują,  platesnį požiūrį į pasaulį ir priimti tam tikrus sprendimus ir pokyčius. Vertybe laikau kliento realybės suvokimą. Skatinu klientus didinti sąmoningumą, tyrinėti save ir rasti savo tiesas, neprimetu savo sprendimų bei vertybių. Kiekvieno žmogaus istoriją priimu kaip garbę prisiliesti prie jo gyvenimo. Dirbdama siekiu sukurti tvirtus, palaikančius ir saugius santykius, kurie natūraliai skatina pokyčius.

Psichologinių konsultacijų pradžioje su klientu išsiaiškiname kilusias problemas bei jų atsiradimo priežastis. Vėliau kartu leidžiamės į sprendimų ir realių pokyčių paiešką.